STOR ZEBRA PERDE YIKAMA

ÜCRETSİZ Servis Bölgelerimiz:

İzmitKartepeBaşiskele

PAMUK Halı ve Koltuk Yıkama olarak güler yüzlü, işinin uzmanı ekibimizle çalışıyoruz. Stor perde ve zebra perdelerinizi adresinizden ÜCRETSİZ alıyor, aşağıda belirtilen tüm aşamalardan geçtikten sonra adresinize ÜCRETSİZ teslim ediyoruz.

Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama firması olarak müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup, temizliğinden memnun kalmadığınız perdelerinizi ÜCRETSİZ olarak tekrar yıkıyoruz.

Halı Yıkama Hizmetimizin Aşamaları

RANDEVU:

0546 409 50 60 numaralı hattı arayarak ya da mesaj atarak randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size, AD SOYAD, ADRES ve TELEFON bilgilerinizi içeren bir kayıt oluşturacaktır.

ÜCRETSİZ ALIM

Müşteri temsilcimiz tarafından size verilen randevuya uygun saatlerde, ekip arkadaşlarımız adresinize gelir ve perdelerinizi ÜCRETSİZ olarak alır. Sökme işlemini dilerseniz ekip arkadaşlarımız yapabilirler. Sizden bu aşamada herhangi bir ücret talep edilmez! Perdelerinizi teslim ettikten sonra bir kaç dakika içinde PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA MERKEZİ tarafından TESLİMAT FİŞİ yerine geçecek, müşteri kodu ve teslim ettiğiniz ürünlerle ilgili bilgilendirme mesajı cep telefonunuza gönderilecektir.

LEKE KONTROLÜ

Yıkama işleminden önce, uzman personelimiz tarafından detaylı leke kontrolü yapılır ve LEKE ÇIKARMA işlemi uygulanır.

YIKAMA

Uzman personelimiz tarafından leke çıkarma işlemi uygulanan perdeleriniz, perde türüne deterjanlar kullanılarak yıkanır.

DURULAMA

Leke çıkarma ve yıkama işlemlerinden sonra perdelerinizde hiç deterjan kalmayıncaya kadar  durulanır.

KURUTMA ve HAVALANDIRMA

Özenle yıkanan ve durulanan perdeleriniz, kırılma deforme olmaması için oval askılara taşınır. Bu askılarda perdeleriniz kurutulur.

PARFÜMLEME ve PAKETLEME

Teslimat öncesinde askıdan alınan perdeleriniz, ilgili personel tarafından kontrolleri yapılarak, gerekli aparatları ile birleştirilir ve paketlenir.

TESLİMAT

Sizi arayacak olan müşteri temsilcimiz, müsait olduğunuz gün ve saati not ederken sizlere fiyat bilgisi de verecektir. Müşteri temsilcimize belirttiğiniz gün ve saatte perdeleriniz teslim edilecektir. Teslimat sırasında personelimizden perdeleri monte etmesini isteyebilirsiniz. Bu isteğiniz ÜCRETSİZ karşılanacaktır.

ÜCRETSİZ Servis Bölgelerimiz:

İzmitKartepeBaşiskele

WHATSAPP İLE RANDEVU TALEP EDEBİLİRSİNİZ