Eşme Halı Yıkama

Kartepe EŞME Mahallesi sakinlerinin tercihi PAMUK HALI VE KOLTUK YIKAMA

Güvenilir, güler yüzlü hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti…

PAMUK Halı ve Koltuk Yıkama olarak güler yüzlü, işinin uzmanı ekibimizle çalışıyoruz. Halılarınız adresinizden ÜCRETSİZ alıyor, aşağıda belirtilen tüm aşamalardan geçtikten sonra adresinize ÜCRETSİZ teslim ediyoruz.

Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama firması olarak müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup, temizliğinden memnun kalmadığınız halılarınızını ÜCRETSİZ olarak tekrar yıkıyoruz.

Halı Yıkama Hizmetimizin Aşamaları

1RANDEVU:

0546 409 50 60 ya da 0546 779 50 60 numaralarımızı arayarak ya da mesaj atarak randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size, AD SOYAD, ADRES ve TELEFON bilgilerinizi içeren bir kayıt oluşturacaktır.

2ÜCRETSİZ ALIM

Müşteri temsilcimiz tarafından size verilen randevuya uygun saatlerde, ekip arkadaşlarımız adresinize gelir ve halılarınızı ÜCRETSİZ olarak alır. Sizden bu aşamada herhangi bir ücret talep edilmez! Halılarınız teslim ettikten sonra bir kaç dakika içinde PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA MERKEZİ tarafından TESLİMAT FİŞİ yerine geçecek, müşteri kodu ve teslim ettiğiniz ürünlerle ilgili bilgilendirme mesajı cep telefonunuza gönderilecektir.

3TOZ ALMA ve LEKE KONTROLÜ

Yıkama işleminden önce, toz alma işlemi ile halı içerisinde toz, toprak ve yabancı maddelerden temizlenir. Uzman personelimiz tarafından detaylı leke kontrolü yapılır ve LEKE ÇIKARMA işlemi uygulanır.

4YIKAMA

Uzman personelimiz tarafından toz alma ve leke çıkarma işlemi uygulanan halılarınız, halı türüne uygun makine, fırça ve şampuanla bol su (şebeke suyu) kullanılarak yıkanır.

5DURULAMA

Leke çıkarma ve yıkama işlemlerinden sonra halılarınızda hiç şampuan kalmayıncaya, duru su çıkıncaya kadar şebeke suyu kullanılarak durulanır.

6SIKMA

Tüm yıkama işlemlerinden sonra sıkma makinelerine alınan halılarınızdaki fazla su, sıkma işlemi ile halıdan uzaklaştırılır.

7KURUTMA ve HAVALANDIRMA

Sıkma makinesinden çıkan halılarınız, kurutma ve havalandırma işlemi için askılara alınır.

8PARFÜMLEME ve PAKETLEME

Teslimat öncesinde askıdan alınan halılarınız, ilgili personel tarafından son kontrolü yapılır, parfümlenir ve teslimat için taşıma poşetleri ile paketlenir.

9TESLİMAT

Sizi arayacak olan müşteri temsilcimiz, müsait olduğunuz gün ve saati not ederken sizlere fiyat bilgisi de verecektir. Müşteri temsilcimize belirttiğiniz gün ve saatte halılarınız tesllim edilecektir…

ÜCRETSİZ Servis Bölgelerimiz:

İzmitKartepeBaşiskele