YORGAN & BATTANİYE YIKAMA

ÜCRETSİZ Servis Bölgelerimiz:

İzmitKartepeBaşiskele

PAMUK Halı ve Koltuk Yıkama olarak güler yüzlü, işinin uzmanı ekibimizle çalışıyoruz.

Yorgan ve Battaniyelerinizi adresinizden ÜCRETİSİZ alıyor, aşağıda belirtilen tüm aşamalardan geçtikten sonra adresinize ÜCRETSİZ teslim ediyoruz.

Pamuk Halı ve Koltuk Yıkama firması olarak müşteri memnuniyeti önceliğimiz olup, temizliğinden memnun kalmadığınız yorgan ve battaniyelerinizi ÜCRETSİZ olarak tekrar yıkıyoruz.

Yorgan & Battaniye Yıkama Hizmetimizin Aşamaları

RANDEVU

0546 409 50 60 numaralı hattı arayarak ya da mesaj atarak randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size, AD SOYAD, ADRES ve TELEFON bilgilerinizi içeren bir kayıt oluşturacaktır.

ÜCRETSİZ ALIM

Müşteri temsilcimiz tarafından size verilen randevuya uygun saatlerde, ekip arkadaşlarımız adresinize gelir ve yorgan ve battaniyelerinizi  ÜCRETSİZ olarak alır. Sizden bu aşamada herhangi bir ücret talep edilmez! Halılarınız teslim ettikten sonra bir kaç dakika içinde PAMUK HALI ve KOLTUK YIKAMA MERKEZİ tarafından TESLİMAT FİŞİ yerine geçecek, müşteri kodu ve teslim ettiğiniz ürünlerle ilgili bilgilendirme mesajı cep telefonunuza gönderilecektir.

TOZ ALMA ve LEKE KONTROLÜ

Yıkama işleminden önce, toz alma işlemi ile yorgan ve battaniye içerisinde toz ve yabancı maddelerden temizlenir. Uzman personelimiz tarafından detaylı leke kontrolü yapılır. Eğer leke varsa LEKE ÇIKARMA işlemi uygulanır.

YIKAMA

Uzman personelimiz tarafından yorgan ve battaniyeleriniz içeriğine (yün, pamuki elyaf vs.) ve iplik türüne uygun program seçilerek makinede ön yıkamalı olarak yıkanır.

DURULAMA

Makinede yıkanan yorgan ve battaniyeleriniz yine makinede otomatik olarak bol su ile durulanır.

SIKMA

Yorgan yıkama makinesi içerisinde yıkanan ve durulanan yorgan ve battaniyeleriniz yine makinede sıkılarak fazla suyu atılır…

KURUTMA ve HAVALANDIRMA

Tüm yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden sonra yorgan ve battaniyeleriniz üzerindeki nemi atmak için kurutma alanına alınır. Bu alanda havalandırılması ve tamamen kuruması sağlanır.

PARFÜMLEME ve PAKETLEME

Teslimat öncesinde askıdan alınan yorgan ve battaniyeleriniz, ilgili personel tarafından son kontrolü yapılır, parfümlenir ve teslimat için taşıma poşetleri ile paketlenir.

TESLİMAT

Sizi arayacak olan müşteri temsilcimiz, müsait olduğunuz gün ve saati not ederken sizlere fiyat bilgisi de verecektir. Müşteri temsilcimize belirttiğiniz gün ve saatte yorgan ve battaniyeleriniz tesllim edilecektir…

ÜCRETSİZ Servis Bölgelerimiz:

İzmitKartepeBaşiskele

 

WHATSAPP İLE RANDEVU TALEP EDEBİLİRSİNİZ